Restauracja pod Baranem – kuchnia z tradycją od wielu pokoleń

Największy sentyment budzą wspomnienia chwil, w których przyjemność przenoszona przez wszystkie zmysły tworzy unikatową kompozycję.

Dlatego jedzenie smakuje nam inaczej w zależności od zastawy, na jakiej zostało podane, muzyki mu towarzyszącej, czy nawet tego, kto je dla nas przygotował.

Krakowska Restauracja Pod Baranem od lat otwiera podwoje przed miłośnikami kulinarnych doświadczeń, które zaczynają się od dobrego posiłku, ale na nim nie kończą. Wszystko, czego doświadczą tu goście, złoży się dla nich w wyjątkowe wspomnienie.

Restauracja okiem najlepszych

Czy to najlepsza restauracja w Krakowie? W tej sprawie niech wypowiedzą się prawdziwi eksperci od kuchni na poziomie – inspektorzy przewodnika Michelin.

Ich zdanie nie pozostawia wątpliwości. Restauracja pod Baranem w pełni zasługuje na wyróżnienie takim tytułem. Przedstawiciele przewodnika, odwiedzający to miejsce, zachwycili się nie tylko bogatym menu i jakością potraw.

Także stylizowane wnętrza, pełne antycznych mebli o luksusowych obiciach zrobiły na nich wrażenie. Docenili również entuzjazm i pasję osób, bez których żadna restauracja by nie istniała – kelnerów i kucharzy.

Kuchnia z tradycją – kuchnia dla wszystkich

Kucharze Restauracji Pod Baranem raczą krakowian wykwintnymi posiłkami już od 1997 roku, ale tradycja, do której się odwołują, jest znacznie starsza.

Wysokiej jakości kuchnia polska, z jakiej to miejsce słynie, nie traci nic ze swojej dostojności poprzez nowatorskie inspiracje klasycznymi potrawami wielu zakątków Europy. W menu restauracji znajdą się i tutejsze specjały – śledź po krakowsku czy maczanka, i ryby wędzone we własnej wędzarni, i dania takie, jak pasztet z sarny czy polędwiczki z dzika.

Ogromna liczba posiłków w karcie jest bezglutenowa – goście, którym zależy na tego rodzaju propozycjach, mogą rezerwować tu stolik bez obaw, że menu nie spełni ich oczekiwań.

Również zwolennicy wegetariańskiej kuchni spędzą udany wieczór w Restauracji pod Baranem, gdzie dobre jedzenie w Krakowie oznacza propozycję skrojoną na wymiar dla każdego z gości.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *