Zabiegi odmładzające, które nie powodują zmiany rysów twarzy

Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę zabiegów kosmetycznych, które totalnie zmienią twarz, tak, że nawet rodzina Cię nie pozna. Codziennie widujemy w świecie show biznesu nieudane operacje oraz zbyt dużą ingerencję w skórę twarzy chirurgów, a gwiazdy wyglądają jak karykatura samego siebie. Jeżeli nie chcesz wyglądać śmiesznie, a ładnie, młodo i estetycznie – zobacz jakie zabiegi warto wykonywać i nie będą one ingerować w rysy twarzy.

Niestety, ale na rynku nie brakuje skutecznych zabiegów odmładzających, które mocno ingerują w rysy twarzy. Na szczęście kilka z proponowanych u kosmetologów czy klinikach chirurgicznych poprawia naturalny wygląd, odejmuje lat i co ważne – nie wpływa na zmianę rysów twarzy. Zobacz, które z nich możesz stosować bez obawy o efekty końcowe?

Zabiegi odmładzające na twarz -Farmonaprofessional.pl

A może resurfacing twarzy?

Resurfacing twarzy to zabieg, który raczej nie jest zbyt popularny w naszym kraju, a szkoda! Za oceanem gwiazdy świata show biznesu się w nim zakochały, a stosują go chociażby Jennifer Lopez czy Jennifer Aniston. Jak wiemy, skończyły one magiczne 40 lat, a nawet i więcej, a wciąż wyglądają pięknie i naturalnie – w odróżnieniu od niektórych koleżanek z branży. Na czym polega ten zabieg? Wszystko wykonywane jest laserem – który delikatnie tworzy mikrouszkodzenia. W ten sposób skóra otrzymuje sygnał do regeneracji i pobudza naturalne procesy biologiczne. Zmarszczki stają się płytsze, skóra odzyskuje swój koloryt, staje się też gładsza i bardziej naprężona. Jest tylko jedna mała wada – przy dużych problemach, resurfacing twarzy należy powtarzać nawet co miesiąc, ale dla efektów – warto!

Osocze bogatopłytkowe – magia własnej krwi

Inna nazwa tego zabiegu to wampirzy lifting. Choć cały zabieg wydaje się bardzo bolesny i mało przyjemny z wizualnego punktu widzenia, to na rynku nie znajdziemy nic bezpieczniejszego i korzystniejszego dla naszej skóry. Głównym składnikiem, który poprawia jakość skóry, nie wpływając przy tym na rysy twarzy jest.. nasza własna krew! A dokładniej osocze, które jest pozyskiwane z niej. Świetnie wypełnia zmarszczki i poprawia ukrwienie. Krew pobierana jest w dniu zabiegu i umieszczana w specjalnej wirówce. Po chwili z krwinek czerwonych oddzielane jest osocze bogatopłytkowe, które następnie jest aplikowane drobnymi igłami w skórę twarzy. W ten sposób tworzoną się nowe naczynia krwionośnie, poprawia się nawilżenie i zaczyna się proces odbudowy skóry.

Są to oczywiście dwa z kilkunastu zabiegów, które są polecane na skórę twarzy i nie zmieniającą jej rysów. Warto jednak dokładnie przeanalizować dostępne możliwości, bo nie zawsze to, co modne, jest korzystne na nasze problemy.

Kontynuując temat profesjonalnych zabiegów to czy nie chcesz dowiedzieć się więcej o tym jakie składniki aktywne są obecne w Twoich kosmetykach? Polecamy!

Brak możliwości komentowania.