Jak wzmocnić zniszczone włosy?

W okresie jesienno-zimowym nasze włosy często ulegają zniszczeniu. Dzieje się tak między innymi przez wiatr. Część zniszczeń pozostała po sezonie letnim, podczas którego na nasze włosy negatywnie wpływało słońce i jeśli byliśmy nad morzem słona woda.

Jednak nie są na straconej pozycji, ponieważ jest dla nich ratunek. Jaki? Możemy je odżywiać. Jakich produktów warto używać, aby wzmocnić zniszczone włosy?

Wcierka do włosów

Aby wzmocnić nowo wyrastające włoski warto sięgnąć po wcierkę do włosów z linii Jantar. Dlaczego okaże się ona skuteczna? Ponieważ substancja, którą wcieramy we włosy zawiera ekstrakt z bursztynu i bardzo silnie odżywia nasze włosy, szczególnie te nowe oraz pobudza wzrost kolejnych. Pomaga on szybko odżywić włosy zniszczone oraz wymagające szczególnego odżywiania. Wcierka do włosów podczas stosowania pobudza również krążenie krwi, dzięki czemu włosy stają się bardziej odżywione, a tym samym zmniejsza ona również wypadanie włosów.

Ampułki do włosów

Innym sposobem na odżywienie włosów są specjalnie dla nich przeznaczone ampułki. Bardzo szybko odżywiają nasze włosy na całej długości. Sprawiają one, że nasze włosy nie tylko świetnie i zdrowo wyglądają, one stają się naprawdę zdrowe. Ampułki do włosów głęboko odżywiają nasze włosy, dzięki zawartych w nich substancjach czynnych.

Odżywka do włosów

Na odżywienie włosów na całej ich długości skuteczna okaże się również odżywka z linii kosmetyków Jantar. Zawiera ona substancje, które w ekspresowy sposób odżywiają nasze zniszczone włosy. Bardzo pomocny w tym jest zawarty w niej wyciąg z bursztynu. Odżywka sprawdzi się do wszystkich rodzajów włosów, które są zniszczone lub wymagają odpowiedniego odżywienia.

Każdy z tych produktów ma silnie odżywiające właściwości. Najlepszy oraz najszybszy efekt da stosowanie wszystkich tych produktów jednocześnie. Polecamy naturalne kosmetyki firmy Farmona przeznaczone do włosów suchych i zniszczonych z bardzo popularnej linii kosmetyków Jantar:

Brak możliwości komentowania.