Czy branie ślubu w pałacu jest nadal popularne?

Każda Para Młoda marzy, by jej ślub i wesele pozostały na zawsze w jej pamięci i pamięci gości. Oryginalne miejsce i aranżacja na pewno zapewnią niezapomniane wrażenia.

Wesele w pałacu

Podobnie jak w poprzednich latach wesela w pałacach cieszą się popularnością i jest to tendencja wzrostowa. Zabytkowe, klasyczne wnętrza już same w sobie tworzą niepowtarzalną atmosferę. Każda Panna Młoda chce się w tym jedynym dniu poczuć jak księżniczka z bajki. Organizacja wesela w pałacu umożliwia urzeczywistnienie tych marzeń.

Zabytkowy pałac najczęściej położony jest na terenie pięknego parku, który nie tylko umożliwia wykonanie pięknej sesji zdjęciowej w plenerze, ale nadaje miejscu niezwykłej tajemniczości. Takie miejsce jest wymarzone do wyreżyserowania najważniejszego dnia w życiu.

Najczęściej pałace organizujące wesela oferują pełen zakres usług związanych z uroczystością. Zazwyczaj jest to dogodna opcja dla Młodych, którzy nie muszą zajmować się poszczególnymi elementami uroczystości. Mogą skoncentrować się na wybraniu odpowiednich strojów i dopełnienia uroczystości detalami.

Przyjęcie w pałacu

Uroczystość weselna w pałacu to najczęściej kilka elementów tworzących piękną całość. Pałac Domaniowski na życzenie Pary Młodej organizuje ślub w pałacu, ale w plenerze. Specjalnie ustawione krzesła, dywan dla nowożeńców, bogactwo kwiatów i zieleni to najważniejsze elementy tworzące nastrój dostojnej chwili. Specjalnie zatrudniony urzędnik dopełni wszystkich formalności.

Po części oficjalnej goście mogą udać się do pięknie ozdobionej Sali konsumpcyjnej, gdzie będą serwowane potrawy najwyższej jakości. W dużej Sali balowej mogą tańczyć do białego rana, wybór muzyki, zespołu należy do Pary Młodej. Pałac Domaniowski realizuje wszystkie te warunki oraz dodatkowo zapewnia apartament dla Nowożeńców, pokoje hotelowe dla gości, transport do Warszawy.

Najważniejsze jest jednak to, że Pałac Domaniowski to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie ślubu. Pałac w otoczeniu zabytkowego parku, nad Zalewem Domaniowskim tworzy piękne, niepowtarzalne miejsce na organizację przyjęcia weselnego.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *