Dobre, bo polskie, czyli bierzemy pod lupę polskie kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne zawładnęły drogeryjnymi półkami już kilka lat temu. Teraz powstają wręcz sklepy dedykowane tylko i wyłącznie takim kosmetykom. Wiele osób zafascynowanych możliwościami, jakie dają ekstrakty i oleje z różnych roślin, zakłada swoje własne marki kosmetyczne, w których produkują peelingi i mydła, masła do ciała, olejki do pielęgnacji, kremy oraz sera.

W tym artykule przyjrzymy się trzem polskim markom, które warto znać i wprowadzić ich produkty do swojej pielęgnacji.

Farmona – Laboratorium Kosmetyków Naturalnych

Farmona to marka z prawdziwymi tradycjami. Nie jest to firma nowa na polskim rynku, tak naprawdę Farmona funkcjonuje od bardzo dawna, a w ostatnich latach wręcz kwitnie. Co chwilę wypuszcza nowe linie kosmetyków naturalnych, w których rzecz jasna wykorzystuje wszelkie nowinki, które opanowują rynek kosmetyczny całego świata. To właśnie w Farmonie można znaleźć linie kosmetyków z ekstraktami z aloesu, alg, dzikiej róży, oraz wiele innych. Co ważne, te naturalne polskie kosmetyki nie kosztują krocie. Dzięki temu tak naprawdę każda kobieta może dbać o siebie dobrymi specyfikami, nie rujnując przy tym portfela.

Polskie kosmetyki od marki Naturativ

Kolejna marka, którą warto poznać to polski Naturativ. To stosunkowo nowa firma, która wciąż się rozwija, jednak już teraz ma bardzo szeroką i bogatą ofertę naprawdę pięknie pachnących i świetnie działających kosmetyków. Warta uwagi są na przykład bogate w składzie masła do ciała, które z pewnością rozpieszczą każdą skórę. W porównaniu do Farmony jest jednak jeden mały minus – to stosunkowo drogie kosmetyki, na które trudno pozwolić sobie przeciętnej kobiecie.

Naturalne kosmetyki marki IOSSI

Trzecia popularna marka to IOSSI. Jej oferta to doskonałe specyfiki do pielęgnacji twarzy, które również niestety nie należą do najtańszych. Jak zatem widać, niektóre marki bardzo windują ceny, szczególnie wtedy, gdy korzystają z naturalnych składników. Wspominana na początku Farmona to zatem jedna z tych marek, w których stosunek jakości do ceny jest wręcz idealny. Za niedużą kwotę można tam kupić świetny kosmetyk. Dlatego właśnie Farmonę lubią i bogate dojrzałe kobiety, jak również młode studentki czy nastolatki.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *