Pałac Domaniowski

Trendy weselne 2018!

Posted by

Przy planowaniu wesela nie wystarczy już tylko pomyśleć o zakupie sukni ślubnej, garnituru, czy miejscu przyjęcia. Znaczącą rolę w planowaniu tego szczególnego dnia mają trendy weselne.

Jest ich coraz więcej i są coraz bardziej różnorodne. Dziś skupiamy się na usługach dodatkowych, takich jak atrakcje dla gości, które są już niemal obowiązkowym punktem każdego wesela.

1. Fireshow

Tak zwane „fireshow”, czy teatr ognia to jedna z najbardziej popularnych atrakcji weselnych. Spektakl przedstawia tancerzy, którzy igrają z ogniem w rytm energetycznej muzyki, czasem z użyciem elementów pirotechnicznych czy też świetlnych.

2. Pokaz fajerwerków

Fajerwerki nie kojarzą się nam już tylko z hucznym przywitaniem Nowego Roku, coraz częściej są atrakcją na weselach. Z pewnością dodają klimatu tej uroczystości i pięknie wychodzą na zdjęciach. Któż z nas nie widział splecionej w pocałunku pary młodej na tle rozświetlających niebo fajerwerków?

3. Pokaz tańca

Oprócz pierwszego tańca pary młodej na weselach możemy się spodziewać innych występów tanecznych i bynajmniej nie chodzi tu o szaleństwa weselnych gości. Profesjonalny pokaz tańca towarzyskiego, pokazy breakdance, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, flamenco i innych coraz częściej uświetniają weselne przyjęcia.

4. Pokaz barmański

Profesjonalny pokaz barmański także bywa atrakcją na weselach. Jest to akcja bardzo widowiskowa z latającymi butelkami, szklankami, kieliszkami. Czasem barman do pokazu wykorzystuje parę młodą bądź weselnych gości. Z pewnością jest to bardzo dobra i widowiskowa zabawa.

5. Fontanna czekoladowa

Kolejną popularną atrakcją dla gości jest fontanna czekoladowa. Miłośnicy słodkości, a także najmłodsi uczestnicy wesela z pewnością bardzo się z niej ucieszą.

6. Iluzjonista, komik

Magiczne pokazy wykonywane na żywo przed oczami gości są kolejną, popularną atrakcją weselną. Także występy komików cieszą się dużą popularnością. Rozbawią one nie tylko dzieci ale także dorosłych, nikt z pewnością nie będzie się nudził na przyjęciu.

Polecamy sprawdzić ofertę weselną na stronie palacdomaniowski.pl